BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Instagram

Savaitgalis Lietuvoje

Skonio atradimai

Apie mus

 

Lithuanian Holidays nuo 1996 metų teikia atvykstamojo turizmo paslaugas užsienio svečiams Lietuvoje ir kitose Baltijos valstybėse. Mes taip pat organizuojame keliones ir po kitas šalis: Baltarusiją (Minskas), Lenkiją (Varšuva, Gdanskas, Krokuva), Rusiją (Kaliningradas, buvęs Karaliaučius, Sankt Peterburgas, Maskva), Ukrainą (Kijevas).

Nuosekliai dirbame tam, kad patenkinti reiklų prie aukštos kokybes bei  nepriekaištingo serviso pripratusį užsienio turistą. Kruopščiai atrinktas  keliones ir ekskursijas siūlome išbandyti ir  vietiniams keliautojams. Mūsų ilgalaikė patirtis ir patikimų tiekėjų atranka, užtikrina mūsų klientams geriausią kainos ir kokybės santykį, prasminga poilsį ir gerus  įspūdžius.

There’s only one name you need to know – LITHUANIAN HOLIDAYS and our friendly team of professionals will be delighted to make the most of your holiday time, conference, incentive tour or a business visit.

Coronavirus COVID-19 informacija. 

Atsižvelgiant į sudėtingą situaciją dėl koronaviruso grėsmės bei šiuo metu uždraustus skrydžius iš Lietuvos, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba teikia svarbiausią informaciją apie vartotojų teises kelionių atšaukimo atveju.

2020 m. gegužės 30 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos civilinio kodekso pataisos (Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.751 straipsnio pakeitimo įstatymas Nr. XIII-2956), kuriomis ekstremalios situacijos atveju atšaukus kelionę, kelionių organizatoriams įteisintas ilgesnis pinigų grąžinimo terminas.

Vadovaujantis Civilinio kodekso pataisomis, pinigai už neįvykusias keliones turistams turi būti grąžinti ne vėliau kaip per 90 dienų nuo Turizmo įstatyme nurodytų apribojimų pabaigos, jeigu turistas ir kelionių organizatorius nesusitaria dėl kitokių kompensavimo galimybių.

Šios įstatymo nuostatos taikomos ne visais atvejais. 90 dienų pinigų grąžinimo terminas numatomas karo, nepaprastosios padėties, mobilizacijos, karantino, ekstremaliosios situacijos atveju arba kai Lietuvos Respublikos piliečiams uždraudžiama išvykti iš Lietuvos ar kitų valstybių piliečiams atvykti į Lietuvą ir dėl to kelionių organizatoriams neįmanoma įvykdyti organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygų. Minimos nuostatos taikomos ir iki šio įstatymo įsigaliojimo dienos sudarytoms organizuotų turistinių kelionių sutartims, pagal kurias kelionės neįvyko dėl aukščiau nurodytų apribojimų.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba primena, kad atšaukus organizuotą turistinę kelionę, vartotojas pirmiausia turėtų kreiptis į kelionių organizatorių ir ieškoti galimybių atidėti organizuotą turistinę kelionę vėlesniam laikui, pakeisti kelionės kryptį arba priimti kitokį kompensacijos pasiūlymą (pavyzdžiui, rinktis kelionės kuponą), t. y. ieškoti abiems šalims tinkamo sprendimo.

Neradus kitos alternatyvos, vartotojas turi teisę kreiptis į kelionių organizatorių raštu, prašydamas nutraukti organizuotos turistinės kelionės sutartį ir grąžinti už kelionę sumokėtus pinigus, netaikant sutarties nutraukimo mokesčio.

Vartotojui ir kelionių organizatoriui nepavykus išspręsti ginčo taikiai, vartotojas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą dėl ginčo sprendimo ne teisme tvarka. Pavyzdinę prašymo formą galima rasti Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos interneto svetainėje: http://vvtat.lt/vartotojams/kaip-pateikti-prasyma/431

20

Metų patirties

6000

Turistų per metus

200

Turų per metus

You don't have permission to register